top of page

Jaký si mám zvolit kurz?

Pokud si nejste jisti, který kurz je ten nejvhodnější pro Vás, ať už z hlediska zaměření, pokročilosti, či Vašeho momentálního zdravotního stavu, neváhejte se poradit s lektorkou. Ochotně Vám doporučí ideální kurz pro Vás. Můžete se domluvit na ukázkové lekci, kdy si přijdete nezávazně vyzkoušet některou z lekcí a pak se v klidu rozhodnout, zda v kurzu setrváte, nebo si zvolíte jiný.

Co s sebou na 1. lekci?

Nepotřebujete nic zvláštního. Stačí pohodlný sportovní oděv (např. legíny a tričko), pokud si chcete zvýraznit boky, můžete si přes ně uvázat šátek (prozatím nemusí být ani penízkový).

Na nohy postačí pohodlná měkčí obuv, nejlépe balerínky nebo cvičky. V atelieru si můžete zakoupit taneční piškoty i ozdobné šátky.

Doporučujeme s sebou PET lahev s pitím. Pak už stačí jen nezapomenout na dobrou náladu a chuť učit se něco nového :-)

 

Jak si mohu nahradit lekci?

Na lekci či seminář za sebe nebo své dítě můžete poslat náhradníka. Zameškanou lekci si můžete nahradit docházkou na jiný probíhající kurz v aktuálním výukovém období, či v nadcházejícím období, pokud se tak osobně domluvíte s lektorkou. Dílčí část kurzovného se vrací jen v případě vážných důvodů (v případě dlouhodobé nemoci či zranění) a to pouze pokud absenci včas a bez odkladu nahlásíte a pokud je vyloučena možnost nahradit si lekce náhradní docházkou. Výše vrácené částky bude procentuelně stanovena adekvátně podle konkrétní absence.
 

Please reload

Atelier Fatima​​

 

 Fatima mistryní Evropy

bottom of page