top of page

Zveme Vás na taneční semináře:

chystáme pro Vás - termín bude zveřejněn

                        BOLLYWOOD S DAILOU

10.30 - 13.00   Daila je uznávaná lektorka, tanečnice a choreografka, držitelka mnoha ocenění z tuzemských ( 10-násobná mIstryně ČR)                                       i mezinárodních tanečních soutěží ( 1. místo na světovém  šampionátu, 3x zlato na světovém poháru ad.). 

                        Více o Daile naleznete ZDE.

                        Na semináři se naučíte novou choreografii v současném stylu, bez které se neobejde žádná dnešní indická oslava. Jedná se o                               formu tance, která čerpá z tradičního ind. tance, ale především ze současného tance, který se tančí na filmovém plátně - objevuje                           se v  populárních indických filmech. Cena semináře je 400,- Kč.

                        Zájemci hlaste se u L. Štumpfové na mob. 774 616 848 nebo na Emailu: info@atelierfatima.cz

chystáme pro Vás - termín bude zveřejněn

                           BALET V ORIENTU S LIBOREM HLAVÁČKEM

11.00 - 13.00      Baletní principy Vás obohatí a zlepší Váš taneční projev, ať už tančíte jakýkoliv taneční styl! 

                           Základy baletní techniky pro tanečnice všech pokročilostí se sólistou baletu, skvělým tanečníkem, lektorem, choreografem, držitelem                            3 cen Thalie, porotcem na mezinárodních soutěžích a v neposlední řadě sympatickým a stále usměvavým :-) Liborem Hlaváčkem.

                           Zatančíte si i prvky jazz dance, přijďte načerpat nové znalosti a nápady:-) Nudit se rozhodně nebudete, stejně tak se ale nemusíte                                  obávat ani v případě, že nemáte s baletem předchozí zkušenost. Libor přizpůsobí výuku pokročilosti tanečnic.

                           Cena 400,- Kč/ 120 min. Na seminář je nutné se přihlásit závazně předem.

 

 

Atelier Fatima​​

 

 Fatima mistryní Evropy

bottom of page