top of page

    Vítejte na našich stránkách. Dovolte nám představit Vám, čím se zabýváme: 

Výuka hudby a tance​ u nás?

 

V Mladé Boleslavi již 6. rokem pořádáme KURZY a SEMINÁŘE pro děti i dospělé. Vyberte si z pestré nabídky pravidelných kurzů, navštivte seminář nebo s námi pojeďte na VÝUKOVÝ POBYT!

Můžete si také pro sebe nebo své dítě domluvit individuální lekci kytary, violoncella, bubnování nebo orientálního tance...

Budeme se snažit vyhovět Vašim přáním a vytvoříme Vám lekci ,,na míru". Naším cílem je Vaše spokojenost.

Více najdete v hlavním menu v sekci ,,VÝUKA".

 

Pokud máte zájem uspořádat seminář ve Vašem městě, kontaktujte nás, výuka může probíhat ve Vaší taneční škole, na Vámi pořádaném workshopu,  festivalu apod. 

 

Každoročně pořádáme orientální galashow - přehlídku skvělých hudebních a tanečních vystoupení s mnoha hosty s názvem

FATIMA ORIENT SHOW.

 

 

 

 

 

Sháníte hudbu na akci?

 

Nabízíme hudební produkci včetně vlastního ozvučení a světelných efektů pro nejrůznější společenské akce, jako např. plesy, svatby, oslavy, firemní večírky apod.

 

Pokud sháníte kvalitní hudbu k poslechu a k tanci, pak je tu pro Vás kapela PIKNIK Michala Minaříka. Letitá praxe z domova i ze zahraničí, široký repertoár (lidovka, oldies, pop, disco, evergreens, taneční hudba,...).

 

Profesionání přístup této 2-5ti členné kapely je samozřejmostí. Obsazení kapely závisí na typu akce a Vašich finančních možnostech.

 

Více o kapele Piknik najdete v hlavním menu v sekci ,,vystoupení".

 

 

Zrcadlový sál k pronájmu

Cvičení, školení ad.

Relaxační masáže

 

V prostorách Atelieru Fatima se konají nejrůznější akce jako jsou cvičení, školení, poradenství aj. - více v sekci ,,PROGRAM AKCÍ V ATELIERUpod vedením různých lektorů a hostů.

Po předchozí domluvě Vám zajistíme HLÍDÁNÍ DĚTÍ, starší děti mohou být v sále přítomny s Vámi a hrát si v dětském koutku.

Prostory atelieru nabízíme k PRONÁJMU.

Vystoupení břišní tanečnice ?

 

Nabízíme Vám vystoupení několikanásobné MISTRYNĚ ČR a VICEMISTRYNĚ SVĚTA 

v orientálním tanci, profesionální břišní tanečnice Lucie Štumpfové (um. jméno FATIMA). Vystoupení Vám zpestří kulturní akci a zajistí nezapomenutelný zážitek Vašim hostům.

Zajistíme i vystoupení dvou či více tanečnic najednou, případně také s živým hudebním doprovodem (bubny, strunné nástroje, zpěv).

 

FATIMA DRUMMERS je bubenická skupina

z Ml. Boleslavi, která vystupuje jako doprovodná skupina pro orientální tanec. Tanečnímu vystoupení dodá neopakovatelnou atmosféru!

 

Pokud Vás zajímá autorská tvorba ve stylu world music, prohlédněte si odkaz na projekt DUNYA v hlavním menu.

 

 

 

 

Atelier Fatima​​

 

 Fatima mistryní Evropy

bottom of page