top of page

Přijďte si s námi zabubnovat!

 

Pro výuku bubnování prosím kontaktujte vyučujícího lektora Miroslava Čiperu na MOB.: 734 360 025, který Vám poskytne aktuální informace o lekcích probíhajících v Mladé Boleslavi i jinde.

 

Více o lektorovi na www.drumsolo.cz

 

Následující informace nejsou aktuální. Omlouváme se Vám a děkujeme za pochopení.

 

BUBNOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Pokud jste úplní začátečníci, máte chuť začít bubnovat, ať už na africký buben (djembe), rámový (šamanský) nebo arabský buben (darbuku), přihlaste se nám! 

             

Naučíme Vás základní údery, nejčastěji hrané arabské rytmy a také jak hrát podle jednoduchého zápisu. Naučíte se, jak jednoduše doprovodit pokročilé bubeníky v náročnějších skladbách, budete se tedy moct zapojit i do hry ve větší skupině, případně také jako doprovod při tanci orietálních tanečnic. Naučíme se jednoduchou skladbičku, tzv. drumsolo.

Pomůžeme s koupí nástroje.

Platba na 2 splátky po pololetích. Cena bude vypočítána podle počtu účastníků.

(Podle zkušenosti z dřívějška  cca 150,- až 200 Kč/ 1 lekce).

 

Je možné se domluvit i na individuální lekci.

 

BUBNOVÁNÍ NA DARBUKU S MÍROU ČIPEROU - mírně pokročilí

Budeme se společně zdokonalovat pod vedením jednoho z nejlepších bubeníků u nás, naučíme se nové údery a nová drumsola plná rytmických zvláštností. Ty uplatníme jako skladby k poslechu a i jako doprovod tanečnicím z kurzů Atelieru Fatima při nejrůznějších příležitostech, mimo jiné na dalším ročníku Fatima Orient Show. 

Lekce určené pro členy bubenické skupiny Fatima Drummers i pro ostatní zájemce, kteří mají zkušenost s bubnováním na darbuku nebo djembe, ať už ze seminářů s Mírou Čiperou, či odjinud. Rádi přivítáme nové tváře! Procvičíme a dovedeme do dokonalosti jednotlivé údery na darbuku, prohloubíme rytmické cítění a schopnost hrát přesně a udržet tempo, budeme hrát různé orientální rytmy, naučíme se slyšet a rozpoznat je v hudbě, zahrát je v základní podobě i ,,vylepšené" o různé ozdoby a zapojíme i jiné nástroje jako např. africký buben djembe, činelky, tamburinu.

Budeme hrát podle zápisu i bez něj, vyzkoušíme si schopnost improvizovat. Procvičíme drumsola a doprovody k nim, budeme se připravovat na společná vystoupení.

Účastníci obdrží zápis + nahrávku drumsol.

Platba na 2 splátky po pololetích. Cena bude vypočítána podle počtu účastníků.

(Podle zkušenosti z dřívějška  cca 300,- Kč/ 1 dvouhodinový seminář).

 

 

HRA NA PRSTOVÉ ČINELKY

Jako doplněk pro bubeníky, hudebníky, orientální tanečnice.

Výuka nejrůznějších úderů, orientálních rytmů.

Chystáme pro Vás seminář.

Více v sekci VÝUKA - SEMINÁŘE.

 

 


 

Atelier Fatima​​

 

 Fatima mistryní Evropy

bottom of page